Kongre ve Konferans Yönetim Sistemi

Konferans, kongre, seminer duyurusu yapmak; bildiri özet başvurularını çevrim içi ortamda almak, hakem değerlendirme süreçlerini yönetmek amacıyla kullanılan bir sistemdir. Beklentileriniz doğrultusunda yapılandırılabilmekte veya gerekli modüllerle destekleenbilmektedir.

Open Conference Systems (OCS)

Konferans Yönetim Sistemi

Bilimsel konferansları, kongreleri eksiksiz bir şekilde yönetebilmek, bildirileri ve değerlendirme aşamalarını elektronik ortamda yürütmek için kullanılabilecek en gelişmiş Konferans Yönetim Sistemi. Sistem Konferans Yöneticisi, Yönetici, Kayıt Yöneticisi, Süreç Yöneticisi, Hakem, Yazar, Okuyucu gibi rollerden oluşmaktadır.

Konferans, Kongre Yönetim Sistemi

Size Özel Alan adı

Konferans Yönetim sistemi sizin belirleyeceğiniz bir alan adı üzerine kurulur.

Size Özel Editoryal yapı

Konferans sistemi paneli istekler doğrultusunda yapılandırılabilmekte, editoryal süreç ihtiyaçlara göre düzenlenebilmektedir.

Bildiri Kabulu

Yazarlar sisteme üye olarak bildiri özetlerini gönderebilir ve süreci sistem üzerinden takip edebilir.

Değerlendirme Süreci

Sistem yöneticileri sisteme düşen bildirileri doğrudan kabul edebileceği gibi gerekli durumlarda hakem değerlendirmesine de sunabilmektedir. Kör/Açık hakemlik özelliği bulunmaktadır.

Yayımlama

Kongre için kabul edilen bildiri özetleri veya bildirilen gerekli görüldüğü takdirde site üzerinden yayımlanabilmektedir. Bu sayede yayım için farklı bir sisteme ihtiyaç duyulmamaktadır.

Tekrar Kullanım

Periyodik olarak gerçekleştirilen konferans ve kongreler için kullanışlı olan bu sistem, birden çok konferansın oluşturulmasına imkan tanımaktadır.

EDİTORYAL SÜREÇ YÖNETİM SİSTEMİ - AKADEMİK HAKEMLİ DERGİ SİSTEMİ

Daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize yazın veya arayın, sorularınızı cevaplayalım…

0 +
Aktif Kullanıcı
0 +
Yayınevi ve Editör
0 +
Yayın